Home

iniciatíva zasadania vrchný tri gólyvo futbale spätná väzba pôsobivý vyrástol

Po štvrťhodine prehrávali o tri góly, ale nakoniec bod bol blízko |  Kežmarský šport
Po štvrťhodine prehrávali o tri góly, ale nakoniec bod bol blízko | Kežmarský šport

Futbal: Senici v Dunajskej Strede neuznali 3 góly, prehrala najtesnejším  rozdielom
Futbal: Senici v Dunajskej Strede neuznali 3 góly, prehrala najtesnejším rozdielom

Futbalové adieu pre slovenský tím: S Nemcami prehrali o tri góly

ME vo futbale 2020: Taliansko aj v druhom zápase strelilo tri góly,  Švajčiarsko zostalo na jednom bode (foto) - SITA.sk
ME vo futbale 2020: Taliansko aj v druhom zápase strelilo tri góly, Švajčiarsko zostalo na jednom bode (foto) - SITA.sk

MS vo futbale 2022: Najlepšie finále všetkých čias | Šport.sk

Tri góly za sedem minút. Barcelona nedala šancu Villarrealu - Zahraničné  ligy - Futbal - Športweb
Tri góly za sedem minút. Barcelona nedala šancu Villarrealu - Zahraničné ligy - Futbal - Športweb

Rekordy MS vo futbale: Kto strelil najviac gólov. Ktorý rekord má Čech? |  SPORTNET
Rekordy MS vo futbale: Kto strelil najviac gólov. Ktorý rekord má Čech? | SPORTNET

Najsmutnejšie narodeniny slávneho futbalistu: Tri góly a... prehraté  FINÁLE! | Topky.sk
Najsmutnejšie narodeniny slávneho futbalistu: Tri góly a... prehraté FINÁLE! | Topky.sk

Fanúšikovia v tom majú jasno: TOTO sú tri najkrajšie góly futbalového  šampionátu | Nový Čas
Fanúšikovia v tom majú jasno: TOTO sú tri najkrajšie góly futbalového šampionátu | Nový Čas

Posledné Sokoľany dokázali remizovať u favorita, hoci prehrávali už 0:3 |  SPORTNET
Posledné Sokoľany dokázali remizovať u favorita, hoci prehrávali už 0:3 | SPORTNET

Dať si 3 vlastné góly, to je asi možné len v ženskom futbale! - Mojevideo

Zápas Slovensko - Slovinsko sa skončil nerozhodne, tri góly padli v druhom  polčase a Blažič bol vylúčený (foto) - SITA.sk
Zápas Slovensko - Slovinsko sa skončil nerozhodne, tri góly padli v druhom polčase a Blažič bol vylúčený (foto) - SITA.sk

MS vo futbale 2022. Zostrih gólov Argentína - Chorvátsko

MS VO FUTBALE 2022 Katarský šampionát získal unikátne prvenstvo: Rozhodol o  tom gól Mbappého! | Športky.sk
MS VO FUTBALE 2022 Katarský šampionát získal unikátne prvenstvo: Rozhodol o tom gól Mbappého! | Športky.sk

MS vo futbale 2022 v Katare: Španieli rozdrvili Kostaričanov, každú strelu  na bránku premenili na gól - 24hod.sk
MS vo futbale 2022 v Katare: Španieli rozdrvili Kostaričanov, každú strelu na bránku premenili na gól - 24hod.sk

týždeň na futbale: Tri góly a dobrý výkon | Šport | .týždeň - iný pohľad na  spoločnosť
týždeň na futbale: Tri góly a dobrý výkon | Šport | .týždeň - iný pohľad na spoločnosť

Prvým štvrťfinalistom je Holandsko. Američanom strelilo tri góly - MS vo  futbale 2022 - Futbal - Športweb
Prvým štvrťfinalistom je Holandsko. Američanom strelilo tri góly - MS vo futbale 2022 - Futbal - Športweb

Škótom strelili tri góly: Chorváti si vybojovali postup do osemfinále |  Nový Čas
Škótom strelili tri góly: Chorváti si vybojovali postup do osemfinále | Nový Čas

Slovensko vs. Izrael: Opäť menej ako tri góly?

MS vo futbale 2022: Mbappé získal Zlatú kopačku, je najlepší strelec |  SPORTNET
MS vo futbale 2022: Mbappé získal Zlatú kopačku, je najlepší strelec | SPORTNET

MS vo futbale 2022: Kamerun - Srbsko 3:3 | Šport.sk

Futbal, 4. liga: Križovanom v Kanianke nestačili ani tri góly | TRNAVSKÝ  HLAS
Futbal, 4. liga: Križovanom v Kanianke nestačili ani tri góly | TRNAVSKÝ HLAS